FERIE

31 grudnia, 2019

27 stycznia- 7 lutego FERIE

Zapisy na dyżur:

I tydzień Przedszkole „Rzepka” (na specjalnych formularzach)

II tydzień Przedszkole „Jaś Wedrowniczek” (zapisy na listę w szatni)

Bardzo prosimy o przemyślane zapisy, gdyż zapewnić musimy organizację pracy przedszkola i odpowiednią ilość personelu.

Podczas przerwy świątecznej mimo zapisu dzieci na dyżur w dniach 27, 30 i 31 grudnia żadne dziecko nie pojawiło się w przedszkolu.

Przedszkole jest czynne 6:00-17:00 (11 godzin).

Każdego dnia  do pracy gotowe były: pani kucharka, pani woźna, pomoc nauczyciela i dwie nauczycielki .

„Ja i moi ludzie” jesteśmy bardzo oddani swojej pracy.Rozumiemy wszystkich rodziców, którzy nie mogą zapewnić swoim dzieciom opieki podczas dyżurów. Po to jesteśmy- dla Państwa i dla Waszych dzieci. Wówczas opieka zostanie zorganizowana wg potrzeb.  Bez sensu natomiast wydaje się przychodzenie do pracy w momencie, gdy można skorzystac z urlopu wypoczynkowego, czy opieki na dziecko zdrowe. Pracownicy również mają swoje prawa, więc prosimy o współpracę, aby można było wszystko zaplanować.

Oczyswiscie powyższych słów nie kieruję do rodziców, których dzieci zachorowały i powiadomili o tym fakcie przedszkole. Jest to zrozumiałe, że są sytuacje, których nie można przewidzieć i zaplanować.

Bardzo dziekuję wszystkim rodzicom za przestrzeganie statutu, regulaminu i umów.

P.S. Nie wszyscy Państwo dostarczyliście podpisane umowy. Prosimy niezwłocznie to uczynić. Pani Basia w Nowym Roku będzie dzwonić  i przypominać rodzicom o konieczności dostarczenia umowy.

 

Dyrektor Przedszkola nr 4 w Szamotułach

Izabela Schulz

Co w styczniu?Życzenia